הוסיפו לעיצוב צרור אקליפטוס שמשדרג הכלהאסימון הפשוט שיהפוך את שיגרת החיים שלך למשהו ייחודי ומעוצב יותרצרור אקליפטוס לא רק יפה במיוחד אלא שהוא גם שימושי להפליא, האדים והחום מהמקלחת עוזרים לשחרר את כוחות הארומתרפיה המרגיעים של הצמח שיכולים להפחית את דלקת הסינוסים ולעזור לכם לנשום קל יותר.


להלן 6 שלבים ליצירת צרור אקליפטוס ולהפיכת שגרת החיים שלכם למשהו ייחודי:


1. יש לרכוש כמה ענפים של אקליפטוס גוני (ככה נקרא הזן הזה) שנמצא בכל חנות פרחים, זה עולה כמה שקלים בודדים לענף.


2. לאחר בחירת גבעולי האקליפטוס, יש לקחת חוט יוטה טבעי, החוט מתייבש במהירות והוא נוקשה במיוחד מה שהופך אותו לזיווג המושלם לשמור על האקליפטוס שתלוי בבטחה במקלחת. תצטרכו כמה מטרים של חוט כדי להכין זר אקליפטוס אחד.


3. אם גבעולי האקליפטוס זקוקים לזיגום קל, עשו זאת ותשאירו 4-5 ס"מ מלמטה בשביל הקשירה מכיוון שזה יעזור לקשור אותם בקלות. סדרו את גבעולי האקליפטוס כך שיהיה שילוב של אורכים שונים ובכך יגרום לצרור האקליפטוס להיראות מלא ושופע.


4. התחילו את הקשירה כ- 4 ס"מ מהסוף דבר זה יעניק תמיכה נוספת לצרור האקליפטוס.5. מקמו את צרור האקליפטוס בסמוך לזרם אך לא ישירות דרכו כך תוכלו להריח את ניחוח האקליפטוס הנועז.


6. השאירו חוט על מנת לתלות את צרור האקליפטוס, עטפו אותו מסביב לחלק שבו תרצו לתלות עד שיראה בטוח ויציב.


במידה ואתם רוצים לתלות אותו במקום שלא מצריך להשאיר חוט, ניתן להכין את הלולאה מראש כפי שאתם רואים בסרטון.מקור והשראה: DOMINO